לקבלת שיחת ייעוץ ללא עלות

כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם!

  חיזוק אריחים בבניין

  למי מתאים השירות: לקוחות פרטיים, עסקיים, ועד בית

  בהחלפה וחיזוק אריחי שיש המימד הבטיחותי נושא תפקיד חשוב.

  במקרה שבו אריחי הבניין זקוקים לחיזוק הדבר יכול להוות איום של ממש על האנשים שגרים או עובדים בבניין והן על עוברי האורח שמסתובבים ליד הבניין עצמו. אריח אחד שנופל מגובה רב עלול להביא לפציעה קשה ביותר ואפילו למוות – סיבה מספיק טובה לטפל באריחי הבניין מבעוד מועד, מעבר לעובדה שמקרה פציעה או מוות שכאלה מביאים לתביעות כלפי דיירי הבניין והנהלת הבניין עצמה. קיימים מקרים בהם העירייה מחייבת בניינים מסוימים לחזק את אריחי הבניין לאחר בדיקה מקיפה מטעמה, וקיימים מקרים אחרים בהם זוהה אריח כלשהו או מספר אריחים שכבר נפלו מהבניין, דבר המעיד על כך שאריחים אחרים עלולים ליפול בכל רגע ולכן דרוש טיפול מיידי של חיזוק אריחי הבניין או החלפתם על ידי צוות מקצועי המיומן לטיפול במקרים שכאלה.

  בעת ביצוע העבודה יש לשמור על מרחב סטרילי על מנת לספק בטיחות מרבית לשוהים באתר ומסביבו, אי הקפדה על נהלי בטיחות ועבודה מקצועית עלולים להוביל לפציעה קשה הן לפועלים והן לעוברי אורח בסביבת הבניין. כאשר פונים לבצע חיזוק אריחים בבניין או החלפת אריחי השיש כולל לרוב מספר פעולות לרבות שבירת האבן והדבקת האבן החדשה באמצעות קדיחה וקיבוע באמצעות ברגים.

  כשזה מגיע להופעתם החיצונית של בניינים חשוב מאוד לטפל בנראות שלהם. חזותו החיצונית של הבניין או של הבית שבו אנשים גרים חשובה לא פחות מאשר העיצוב הפנימי שלו. אם תדאגו לחזות הבניין ולא תזניחו אותו תוכלו לשמר את ערכו ואף להעלות אותו, אולם מעבר לכך הזנחה פושעת שלו יכולה לפגוע בחייהם של אנשים אחרים הגרים בו, עובדים בו ומבקרים בו. בעשורים האחרונים נבנו בניינים רבים שאריחי שיש מעטרים את המעטפת החיצונית שלהם. חשוב ביותר לוודא כי יתבצעו חיזוקים לאריחים אלו על מנת למנוע סכנות אפשריות בעתיד. לעיתים חיזוק של אריחי שיש מבוצע במסגרת של שיפוץ בניין כללי אשר כולל גם שיפוץ של לובי בניין המשרדים.

  חיזוק והחלפת אריחי שיש בגובה דורשת הערכות ועמידה בתקנים מחמירים שנועדו לשמור על ביטחון הנמצאים באתר העבודה. ללא ציוד מתאים או ידע מקצועי נדרש העבודה הופכת למסוכנת. חברת דהרמה – גישה יצירתית בעלת ניסיון של למעלה מעשור בעבודות הגובה. אנו מתחייבים לעבודה ביטחותית ומקצועית עד ההגעה לתוצאה הרצויה.

  גם אתם יכולים להמליץ עלינו!

  כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם
   בין לקוחותינו

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות