לקבלת שיחת ייעוץ ללא עלות

כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם!

  חיזוק אריחים בבניין

  למי מתאים השירות: לקוחות פרטיים, עסקיים, ועד בית

  בהחלפה וחיזוק אריחי שיש המימד הבטיחותי נושא תפקיד חשוב.

  במקרה שבו אריחי הבניין זקוקים לחיזוק הדבר יכול להוות איום של ממש על האנשים שגרים או עובדים בבניין והן על עוברי האורח שמסתובבים ליד הבניין עצמו. אריח אחד שנופל מגובה רב עלול להביא לפציעה קשה ביותר ואפילו למוות – סיבה מספיק טובה לטפל באריחי הבניין מבעוד מועד, מעבר לעובדה שמקרה פציעה או מוות שכאלה מביאים לתביעות כלפי דיירי הבניין והנהלת הבניין עצמה. קיימים מקרים בהם העירייה מחייבת בניינים מסוימים לחזק את אריחי הבניין לאחר בדיקה מקיפה מטעמה, וקיימים מקרים אחרים בהם זוהה אריח כלשהו או מספר אריחים שכבר נפלו מהבניין, דבר המעיד על כך שאריחים אחרים עלולים ליפול בכל רגע ולכן דרוש טיפול מיידי של חיזוק אריחי הבניין או החלפתם על ידי צוות מקצועי המיומן לטיפול במקרים שכאלה.

  בעת ביצוע העבודה יש לשמור על מרחב סטרילי על מנת לספק בטיחות מרבית לשוהים באתר ומסביבו, אי הקפדה על נהלי בטיחות ועבודה מקצועית עלולים להוביל לפציעה קשה הן לפועלים והן לעוברי אורח בסביבת הבניין. כאשר פונים לבצע חיזוק אריחים בבניין או החלפת אריחי השיש כולל לרוב מספר פעולות לרבות שבירת האבן והדבקת האבן החדשה באמצעות קדיחה וקיבוע באמצעות ברגים.

  כשזה מגיע להופעתם החיצונית של בניינים חשוב מאוד לטפל בנראות שלהם. חזותו החיצונית של הבניין או של הבית שבו אנשים גרים חשובה לא פחות מאשר העיצוב הפנימי שלו. אם תדאגו לחזות הבניין ולא תזניחו אותו תוכלו לשמר את ערכו ואף להעלות אותו, אולם מעבר לכך הזנחה פושעת שלו יכולה לפגוע בחייהם של אנשים אחרים הגרים בו, עובדים בו ומבקרים בו. בעשורים האחרונים נבנו בניינים רבים שאריחי שיש מעטרים את המעטפת החיצונית שלהם. חשוב ביותר לוודא כי יתבצעו חיזוקים לאריחים אלו על מנת למנוע סכנות אפשריות בעתיד. לעיתים חיזוק של אריחי שיש מבוצע במסגרת של שיפוץ בניין כללי אשר כולל גם שיפוץ של לובי בניין המשרדים.

  חיזוק והחלפת אריחי שיש בגובה דורשת הערכות ועמידה בתקנים מחמירים שנועדו לשמור על ביטחון הנמצאים באתר העבודה. ללא ציוד מתאים או ידע מקצועי נדרש העבודה הופכת למסוכנת. חברת דהרמה – גישה יצירתית בעלת ניסיון של למעלה מעשור בעבודות הגובה. אנו מתחייבים לעבודה ביטחותית ומקצועית עד ההגעה לתוצאה הרצויה.

  גם אתם יכולים להמליץ עלינו!

  כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם
   בין לקוחותינו

   חיזוק אריחים בבניין

   אריחים הם בחירה פופולרית בשל המשיכה האסתטית והרבגוניות שלהם באזורים שונים בבניין, כגון רצפות, קירות ומשטחי עבודה. אריחים חיצוניים בבניין לא רק תורמים למשיכה האסתטית הכוללת שלו אלא גם משמשים שכבת הגנה מפני פגעי מזג האוויר. עם זאת, לאורך זמן, אריחים חיצוניים חשופים כל הזמן לתנאי סביבה מאתגרים, לרבות גשם, אור שמש ותנודות טמפרטורה. כתוצאה מכך, הם מועדים לסדקים, להישבר או להשתחרר, מה שלא רק פוגע במראה המבנה אלא גם חושף אותו לנזקי מים פוטנציאליים ולבעיות מבניות. חיזוק אריחים בבניין היא פעולה חיונית הנועדה לשמור על שלמות חזית הבניין ולשמור על המשיכה החזותית שלו. שיקום מוקדם מסייע במניעת הידרדרות נוספת ומבטיח את העמידות ואורך החיים של האריחים.

   שיטות עבור חיזוק אריחים בבניין

   חיזוק אריחים בבניין מצריך לרוב עבודה בגובה, מה שמחייב שימוש בציוד וטכניקות מיוחדות על מנת להבטיח שיקום בטוח ויעיל. עבודה בגובה יכולה לכלול שימוש בפיגומים, במות תלויות או טכניקות גישה לחבל כמו סנפלינג. לפני תחילת כל עבודת תיקון, נערכת הערכה יסודית של האריחים כדי לזהות אזורים הזקוקים לתיקון או החלפה. לאחר השלמת ההערכה, טכנאים שהוכשרו לעבודה בגובה משתמשים בציוד המתאים כדי לגשת לאזורים הפגועים ולבצע את התיקונים הנדרשים. זה יכול לכלול החלפת אריחים סדוקים או שבורים, מריחת דבק או דייס מחדש, או חיזוק אריחים רופפים למשטח התחתון.

   היתרונות של תיקון אריחים חיצוניים בעבודה בגובה

   חיזוק אריחים בבניין בעבודה בגובה מציע מספר יתרונות. ראשית, מדובר בפתרון חסכוני בהשוואה לשיטות אלטרנטיביות כמו הקמת פיגומים, שעלולה להיות גוזלת זמן ויקרה. טכניקות עבודה בגובה מאפשרות לטכנאים לגשת ביעילות לאזורים מסוימים של המבנה החיצוני, תוך צמצום לוחות הזמנים של הפרויקט ומצמצם את ההפרעות לדיירים או לעסקים בתוך הבניין. מעבר לכך, עבודה בגובה מאפשרת שיקום מקיף, המבטיחה טיפול בכל האריחים הפגומים, ללא קשר למיקומם או לנגישותם. השימוש בציוד מיוחד ובאנשי מקצוע מיומנים מבטיח גם רמת בטיחות גבוהה במהלך תהליך התיקון. במידה ואתם זקוקים לעבודת חיזוק ותיקון אריחים ועבודות גובה נוספות, פנו אל חברת דהרמה המציעה ביצוע עבודות גובה בסנפלינג, תוך הבטחת איכות מירבית במינימום זמן.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות